slide4

Galopem przez życie …
Od lat szczęśliwie udaje mi się połączyć rozwój zawodowy z moją największą pasją - jeździectwem.
To praca z końmi nauczyła mnie pokory, konsekwentnego dążenia do celu, współpracy oraz partnerstwa opartego na wzajemnym zaufaniu i szacunku … Wyczucie, empatia, ale także odpowiedzialne realizowanie roli lidera gwarantuje ogromną satysfakcję i liczne sukcesy.
Zamiłowanie do koni a także chęć podzielenia się swoją wiedzą i umiejętnościami zaowocowała podjęciem decyzji o ukończeniu Kursu Instruktorów Rekreacji ze specjalnością Jazda Konna w Zbrosławicach, we wrześniu 2013 roku.
Aktualnie jestem studentką studiów podyplomowych na kierunku Hodowla Koni i Jeździectwo realizowanych na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, gdzie sukcesywnie rozwijam swoją wiedzę oraz zdobywam niezbędne doświadczenie.
Zapraszam Wszystkich nowicjuszy – dzieci oraz dorosłych - do rozpoczęcia pięknej przygody jeździeckiej. Zaawansowanym proponuję doskonalenie umiejętności i pełne wyzwań treningi.
Do zobaczenia w siodle !

Pragnę szczególnie podziękować Trenerowi Krzysztofowi Stefaniakowi – za zaangażowanie, ogromną wiedzę, cierpliwość, cenne rady i dodające siły wsparcie.